Nejlepší výhled v Kutné Hoře!

Vila U Varhanáře je opravdu úžasně umístěna. Snad z každého okna či terasy v budově je výhled na nejvýznamější kutnohorské památky, většina z nich je přímo na dosah ruky!

Původně barokní vila vystavěná významným kutnohorským varhanářským rodem Tučků je dnes znovu otevřena jako hotel a nabízí celkem deset pokojů v kategorii *** (1 třílůžkový pokoj, 2 dvoupokojové rodinné pokoje, 6 dvoulůžkových a jeden pokoj DeLuxe s terasou). Celková kapacita pevných lůžek je tedy 25. Všechny pokoje jsou s koupelnou se sprchou, TV se satelitním příjmem a wifi internetem zdarma. Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni, celková kapacita vniřních prostor je 45 osob, terasa pro 60 osob, salonek v přízemí budovy 25 osob se zázemím pro školení a podobné akce. 

Vila U Varhanáře je ideálním místem pro pořádání svatebních hostin a svatebních cest, společenských setkání soukromých i firemních, romantické pobyty s gastronomickými programy - nabízíme třeba dvoudenní pobyt s relaxační částí (masáže), gastronomickým programem (večeře formou degustačních menu zaměřených na českou a regionální kuchyni a vína) a nabídkou slev pro vstupy do historických objektů v Kutné Hoře nebo výlet po okolí. Hotel je přímo v srdci UNESCO města Kutná Hora – na většinu památek je tedy nejen vidět, ale také jsou v dosahu max 5 minut chůze. 


The best view of Kutna Hora!

Baroque villa situated right in the historical centre next to the Jesuite College and Hradek museum with the best view of Kutná Hora to the valley of Vrchlice river with St.Barbara Cathedral and Italian Court.
Summer terrace under baroque statues of the kings walk with 60 seats, restaurant and cafe bar with 45 seats and lounge for 25 people. 10 hotel*** rooms with 25 beds, each room has bathroom with shower, satellite TV, refrigerator, free wifi connection. Nonstop hotel reception in Opat hotel (3 minutes walk).

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Novinky a akce

Nejen Sladké Vánoce v Kutné Hoře

09.12.2017 14:42
Zimní podoba povedených Cukrářských slavností se...

Adventní páteční a sobotní večery při svíčkách

01.12.2017 13:11
Po setmění Vás v adventní pátky a soboty ve...

Jsme z Kutné Hory, točíme kutnohorské!

23.08.2017 16:34
Přijďte posedět na terase s nejkrásnějším...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Fotogalerie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
title= title=