Adventní večery večery při svíčkách ve Vile U Varhanáře začínají!

26.11.2016 12:37
 
Vážení přátelé, od 26. listopadu do 17. prosince jsme pro Vás ve Vile U Varhanáře připravili každou sobotu od 17. hodin ADVENTNÍ VEČERY PŘI SVÍČKÁCH. Při ztlumených světlech a za svitu svíček vynikne nádherný výhled z Vily a my Vám k němu naservírujeme čtyřchodové francouzské menu zahájené půltuctem gratinovaných šneků s petrželovým máslem. Kompletní menu najdete níže, vzhledem k náročnosti jeho přípravy prosíme o rezervaci nejpozději čtyřiadvacet hodin předem, tedy nejpozději do páteční 17. hodiny. 
Pokud si chcete přijít v sobotu večer jen tak vychutnat výhled z Vily u Varhanáře při svíčkách a nad lahví kvalitního vína, jste samozřejmě vítáni i bez předchozí rezervace. Povečeřet můžete pochopitelně také, k dispozici Vám bude nabídka ze stálého jídelního lístku. 
 
 
A co dobrého Vás tedy čeká?
 
6ks Gratinovaných šneků s petrželovým máslem
 
Roláda z křepelky se švestkami, cizrnové pyré
 
180g Hovězí Bourguignon s česnekovo-bylinkovou bagetou
 
Čokoládové lanýžové kuličky
 
Cena za kompletní menu pro jednu osobu činí pouhých 495,- korun bez nápojů. Připomínáme, že se jedná o plnohodnotné menu, nikoliv pouze degustační!
A samozřejmě se můžete také zúčastnit naší soutěže o degustační večeři pro dvě osoby, více informací najdete ZDE
Rezervace prosíme zde na Facebooku do zpráv, emailem na info@uvarhanare.cz nebo telefonicky na 327 536 900. Těšíme se na Vás!