Obchodní podmínky

Platné od 1.12.2017

Za JMAdvisor s.r.o. se sídlem Praha 10, Na spádu 393/15

1. Podmínky pro rezervaci

Skupiny více než 10 osob:

Garance rezervace u skupin s více než 10 osobami je vyžadována formou zálohy ve výši 30% z předpokládané ceny ubytování celého pobytu splatné do 10 dní od vystavení proforma faktury příp. poskytnutím čísla platební karty pro blokaci částky výše zmíněné. Doplatek celé částky v okamžik odjezdu je požadován v hotovosti nebo kreditní kartou.

Úhrada bankovním převodem je možná pouze po předchozí dohodě a písemné závazné objednávce.

Jednotlivci:

Garance rezervace požadována ve výši ceny první noci ubytování blokování částky předautorizací platební karty příp. zasláním zálohy na bankovní účet hotelu, negarantované rezervace jsou drženy do 15ti hodin v den příjezdu.

2. Stornopodmínky ubytování

Skupiny více než 10 osob

Storno dříve než 21 dní před příjezdem bez poplatku

Storno 21 – 7 dní před příjezdem 30% z částky za ubytování první noci

Storno 6-2 dny před příjezdem 50% z částky za ubytování první noci

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci

U stálých partnerů storno v den příjezdu 50% z částky za ubytování první noci

Jednotlivci

Storno dříve než 24 hodin před příjezdem bez poplatku.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů (opakované pobyty) storno v den příjezdu bezplatné, nestornovaný nedojezd účtován 50% z částky první noci.

Okamžik příjezdu se rozumí nejpozději v 18 hodin dne příjezdu.

3. Gastronomické akce, krátkodobé pronájmy prostor

Garance na objednané občerstvení mimo stálý jídelní lístek restaurace je požadována zálohou ve výši min. 25% odhadované ceny akce splatnou minimálně 5 dní před konáním akce, u akcí s požadavkem na rezervaci většiny restauračních prostor je požadován nevratný rezervační poplatek, který je stanoven pro jednotlivé akce. Storno gastronomické akce 72 hodin a později před dohodnutým okamžikem započetí akce činí 25% odhadované ceny akce.

 

4. Rezervace konkrétního pokoje

Garance rezervace je poskytována pouze na typ pokoje, pokud je rezervován konkrétní pokoj, je hotel v případě nutnosti oprávněn hosta ubytovat na jiném pokoji stejné nebo vyšší kategorie za dohodnutou cenu. Hotel Opat disponuje kategorií pokoje standard DLX = APT = APT mezonet, hotel Vila U Varhanáře kategorií pokoje standard DLX.

 

Informační povinnost pro platby v hotovosti a platebními kartami

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

                                                                                                                                                                                         

Schváleno statutárním orgánem provozovatele JMAdvisor s.r.o., IČ 27188914 a Živnostenským odborem  MÚ KH jako součást schválení provozovny Vila U Varhanáře, Barborská 11, 284 01 Kutná Hora.