Vánoční pobyty 2020 bohužel zrušeny dle rozhodnutí vlády ČR
Vánoční pobyty
Věříme, že čas vánoční a konec roku už proběhne ve větší pohodě a všichni si zasloužíme zažít příjemné chvíle. Proto jsou tu naše zvýhodněné vánoční pobyty už od 18.12.2020 do 3.1.2021. Rezervujte nyní bez poplatku a zaplaťte až při příjezdu – podle aktuální epidemiologické situace!
Čeká na Vás pokoj se službami a stravováním all-inclusive už od 3040,- za jeden pobytový den pro 2 osoby, procházky po vánoční Kutné Hoře a třeba situace dovolí i vánoční trhy, koncerty a mše. Určitě ale sváteční nálada a odpočinek
Co to konkrétně znamená?
V balíčku vánočního pobytu je ubytování se snídaní a neomezená konzumace jídla a nápojů. Jídlo znamená adventní nebo vánoční menu s tradičními i méně tradičními jídly – adventní perník, štědrovečerní smažený nebo pečený kapr se salátem, krůta, salát, houbový kuba, husa na Štěpána, vánoční cukroví a v nápojích najdete vánoční punče, svařák, víno kutnohorské a z Moravy, kutnohorské pivo, v nealko nabídku čajů, horkého ovoce, domácích limonád. To vše a ještě více si vyberete v denních menu. Gastronomické služby můžete některé dny vynechat – a třeba se i postit, balíček Vám sestavíme dle Vašeho přání.
Pobytový den začíná ve 14 hodin a trvá 24 hodin, jen v odjezdový den prosíme pokoj uvolnit do 11 a zbývající čas využít k posilnění na cestu domů.
Základní ceny pro 2 ve standardním pokoji – každá třetí noc pobytu zdarma , pokoj DLX příplatek za noc 300,- Kč:
All inclusive Jen ubytování se snídaní
1 den 3040,- Kč 1440,- Kč
2 dny 6080,- Kč 2880,- Kč
3 dny 7680,- Kč 2880,- Kč
Více dní, jiný počet osob, bez stravování – je to jen na Vás ! Rádi Vám připravíme kalkulaci a balíček podle Vašeho požadavku tak, abyste si vánoční čas u nás užili
Nehodí se Vám pobyt letos? Nabízíme dárkové vouchery s platností 12 měsíců. Vybírejte z našich připravených pobytových balíčků, nebo darujte hodnotový voucher, nebo nám napište o sestavení pobytu do voucheru na míru. Doporučíme “co dělat v Kutné Hoře” a sestavíme výhodný balíček na celý pobyt.
Pobytové balíčky na pár dní, na delší dovolenou, odpočinek ve dvou nebo s celou rodinou
Naše stálá nabídka :
Zůstali jste doma na home-office, ale doma to “není ono”? Zkuste změnu a pojďte pracovat do hotelového pokoje se vším zázemím a navíc výhledem, který uklidní !
Vybavení – standard hotelového pokoje, psací stůl s osvětlením, kávovar, čajový set, lednice, možnost stravování v hotelové restauraci nebo donáška na pokoj. Dovybavení a uspořádání možné dle dohody.
Denní nájem od 8mi do 20ti hodin ve všední dny jen za 490,- Kč, víkend 990,- Kč, při dlouhodobém pronájmu zajímavé slevy.
Potřebujete v Kutné Hoře bydlet delší čas ? Dlouhodobý pronájem hotelového pokoje za 990,- Kč za noc se snídaní s minimální délkou pobytu 5 dní, při delším pobytu progresivní slevy.
Vá