Vila U VarhanareLoading...

Akce a novinky Vila U Varhanáře

Rezervace ubytování v Kutná Hora
 
Rezervovat pokoj
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Akce a novinky

  Vinařství Václav

ve Vile U Varhanáře

5.6.2020 v 19 hodin

13.3.2020 jsme to nestihli, ale tentokrát to vyjde! Z Hustopečí přijede pan Petr Očenášek představit dynamické butikové vinařství Václav v 10 ti vybraných vzorcích z Velkopavlovické vinařské podoblasti. Víno je výhradně z vlastních vinic vinařství – na tom je také postavena jejich produkce ve třech brendech Václav, Magister, Terroir.

Cena za degustaci je 380,- Kč na osobu

Těšíme se na Vás, ale počet míst je omezen, prosíme proto o rezervaci předem na telefon

777 729 759 nebo emailem info@uvarhanare.cz.

Na ubytování noci po degustaci nabízíme 20% slevu.


COVID-19

OD 11.KVĚTNA JE OTEVŘENA NAŠE TERASA,
25.KVĚTNA SE TĚŠÍME NA PRVNÍ UBYTOVANÉ HOSTY.
Využijte našich slev pro první pokoje !
Volejte 777 729 759, mailujte info@uvarhanare.cz, pište zprávu na instagramu facebooku
Jsme tu pro Vás !

Vážení,
s politováním musíme oznámit, že rušíme degustaci 13.3.2020 v souvilosti s nouzovým stavem v České republice. Až pomine mimořádný stav, najdeme jiný vhodnější termín a doufáme, že to bude co nejdříve.
Pokud jste měli objednané ubytování samozřejmě akceptujeme bezplatné storno, pokud byste chtěli přijet, rádi Vás uvítáme za snížené ceny. Děkujeme za pochopení.

—————————————————–

O víkendech můžete využít nabídky snídaní v době od 8 do 10.30 hodin. Pro rezervace či jiné objednávky jsme tu pro Vás nonstop na telefonu 777 729 759 nebo emailu info@uvarhanare.cz.

——————————

Pro uspořádání rodinných a společenských setkání, firemních akcí, teambuldingů apod. nabízíme vnitřní kapacity ve třech saloncích. Prostory jsou vhodné pro menší akce, salonky pro 20, 20 a 15 osob. V letním období lze využít i prostoru venkovní terasy. Podmínky pro konkrétní poptávky upřesníme, kontaktujte nás prosím emailem nebo telefonicky.

Svatební hostina a oslava
Prostory Vily U Varhanáře jsou vhodné pro menší akce, do 30 osob venku a do 20 osob uvnitř. Rádi připravíme menu právě pro Vaši svatební...
více info...
Novinky
19. - 22.4.2019 Hody hody doprovody 2019 Naše velikonoční menu je zde Velikonoce2019.  Přejeme Vám bohatou pomlázku a těšíme se na Vás !  ...
více info...
Online booking
Nejvýhodnìjší cena v období
Poslední dostupné pokoje
Minimální požadovaný pobyt
Children age: