Select Page
Vila u varhanáře

Místo, které inspiruje…

100+ historická budova
Barborská 11, Kutná Hora
VILA U VARHanáře

Ten nejlepší výhled

 

 

Vila U Varhanáře je postavena na jedinečném místě přímo v srdci historického centra Kutné Hory. Díky tomu ze svých oken a unikátní terasy nabízí ty nejlepší výhledy na Chrám svaté Barbory a další památky v okolí. Zároveň je skvělým výchozím bodem pro poznání historického jádra města, které patří na seznam UNESCO, ale i dalších lákavých míst a aktivit, které Kutná Hora a její okolí nabízí..

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2021 a věříme, že s námi zůstanete a že rok další přinese veselejší čas 🙂

COVID OPATŘENÍ -PROSÍME MĚJTE PŘIPRAVEN PLATNÝ DOKLAD O BEZINFEKČNOSTI

aktuální stav opatření je zde https://covid.gov.cz/situace/obchod-sluzby/ubytovani

Parkování a příjezd autem

Vila je uprostřed pěší zóny, naši hosté mohou přijet autem až k budově na 30 minut pro vyložení zavazadel (vyžádejte si u obsluhy parkovací kartu ), dlouhodobé parkování je možné cca 60m nad hotelem ulice Smíškova a Náměstí národního odboje, pro příjezd do Vily doporučujeme také použít adresu Smíškova do navigace (NE Barborská – ta většinou vede chybně pouze cestou pro pěší).

 

 

 

Tradiční kuchyně

V naší restauraci pro vás denně připravujeme tradiční české pokrmy a domácí deserty. Na čepu je vždy připraveno pivo z místního pivovaru Kutná Hora.

Jedinečný výhled

Vila U Varhanáře leží přímo v srdci historického centra Kutné Hory. Díky tomu se tak můžete kochat úchvatnými výhledy jak přímo z pokojů, tak z naší venkovní terasy.

Výjimečná lokalita

Díky své lokalitě je Vila U Varhanáře ideálním výchozím bodem pro poznání historického centra Kutné Hory, které patří mezi památky UNESCO.

Speciální akce

Pravidelně pro vás ve Vile připravujeme speciální degustační akce a gastronomické večery plné skvělých chutí a zábavy.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Hotelové pokoje

Vila nabízí ubytování v 10 pokojích s celkovým počtem 26 lůžek. Vybrat si můžete ze 2 třílůžkových pokojů, 2 dvoupokojových rodinných pokojů, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoje DeLuxe s terasou s jedinečným výhledem na Chrám svaté Barbory.

Hotelové pokoje

Vila nabízí ubytování v 10 pokojích s celkovým počtem 26 lůžek. Vybrat si můžete ze 2 třílůžkových pokojů, 2 dvoupokojových rodinných pokojů, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoje DeLuxe s terasou s jedinečným výhledem na Chrám svaté Barbory.

+420 777 729 759
Barborská 11 284 01 Kutná Hora

Kontaktujte nás

Zpracování osobních údajů