ubytování

Pohádka v každém okně

Hotelové pokoje

Ubytování můžete vybrat ze 2 třílůžkových pokojů, 2 dvouložnicových rodinných pokojů, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoje DeLuxe s terasou s jedinečným výhledem na Chrám svaté Barbory. V celém objektu lze využít bezplatné wifi.

V budově není výtah a všechny pokoje jsou přístupné pouze po schodech. Není vhodný pro osoby se ztíženou pohyblivostí a pro rodiny s dětmi do 12 let (stavební změny nejsou vzhledem k památkově chráněnému objektu možné). Děkujeme za pochopení a respektování stavu.

Podívejte se i na naše výhodné pobytové balíčky.

Pokojů

Koupelen

Hostů

Deluxe pokoj

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem, jediný v hotelu s velkou terasou směrem k Chrámu sv. Barbory v prvním patře budovy. K dispozici lednice, ventilátor, televize s plochou obrazovkou, kávovar a vybavením pro přípravu čaje, pracovní stůl, vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Do pokoje nelze umístit přistýlku.

Cena za noc od
(liší se dle období)

2025 Kč

 

Rodinný pokoj

Nekuřácké rodinné pokoje se dvěmi ložnicemi, po jednom na každém patře. Jedna ložnice s manželským lůžkem a druhá se dvěma oddělenými lůžky, s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a na Jezuitskou kolej, horní patro zkosené stropy se střešním oknem s výhledem na kostel sv. Jakuba. Pokoje vybaveny lednicí, ventilátorem, televizí s plochou obrazovkou, vybavením pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Lze umístit za příplatek pouze jednu nafukovací přistýlku vhodnou pro osoby do 60 kg.

Cena za noc od
(liší se dle období)

2 400 Kč

Rodinný pokoj

Nekuřácké rodinné pokoje se dvěmi ložnicemi, po jednom na každém patře. Jedna ložnice s manželským lůžkem a druhá se dvěma oddělenými lůžky, s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a na Jezuitskou kolej, druhé patro má zkosené stropy se střešním oknem s výhledem na kostel sv. Jakuba. Pokoje vybaveny lednicí, ventilátorem, televizí s plochou obrazovkou, vybavením pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Cena za noc od
(liší se dle období)

2 400 Kč

Dvoulůžkový nebo Twin pokoj

Nekuřácké dvoulůžkové pokoje ve variantě double (manželské lůžko) nebo twin (2 oddělená lůžka – pouze 1x v hotelu), s výhledem na Chrám sv. Barbory nebo do údolí a na Vlašský dvůr, ve druhém patře zkosené stropy se střešními okny do údolí a menšími okny s výhledem na Chrám sv. Barbory nebo Kostel sv. Jakuba. Všechny pokoje mají lednicí, ventilátor, televizi s plochou obrazovkou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, pracovní stůl, vlastní koupelnu se sprchou a fénem, toaletu.

Do pokoje nelze umístit přistýlku.

Cena za noc od
(liší se dle období)

1 770 Kč

Třílůžkový pokoj

Nekuřácké třílůžkové pokoje s manželským lůžkem a jedním odděleným lůžkem jsou na prvním i druhém patře. První s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a do údolí Vrchlice a na Vlašský dvůr a Kostel sv. Jakuba. Druhé patro má zkosené stropy se střešním oknem do údolí a menším oknem s výhledem na Chrám sv. Barbory. Všechny pokoje mají lednici, ventilátor, televizi s plochou obrazovkou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Do pokoje lze umístit jednu nafukovací přistýlku vhodnou pro osobu do 60 kg.

Cena za noc od
(liší se dle období)

2 000 Kč

Třílůžkový pokoj

Nekuřácké třílůžkové pokoje s manželským lůžkem a jedním odděleným lůžkem jsou na prvním i druhém patře, s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a do údolí Vrchlice a na Vlašský dvůr a Kostel sv. Jakuba, horní patro zkosené stropy se střešním oknem do údolí a menším oknem s výhledem na Chrám sv. Barbory. Všechny pokoje mají lednici, ventilátor, televizi s plochou obrazovkou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Cena za noc od
(liší se dle období)

2 000 Kč

Junior Suite

Pokoj situovaný pod úrovní ulice s přímým výhledem na Chrám sv.Barbory, přístup na spodní terasu v úrovni vinice Pod Barborou.
Ložnice s kingsize lůžkem, obývací část dvě rozkládací pohovky.
Přístup po schodech

Všechny pokoje mají lednicí, ventilátor, televizi s plochou obrazovkou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, pracovní stůl, vlastní koupelnu se sprchou a fénem, toaletu.


Cena za noc od
(liší se dle období)

2 250 Kč

WiFi připojení

Zdarma v celém objektu

Snídaně v ceně pobytu

Snídaňový bufet, za hezkého počasí posezení na terase

Výhled z pokojů

Z každého hotelového pokoje výhled na některou z památek

Restaurace

Česká i mezinárodní kuchyně, nepravidelné gurmánské večery

Příjezd a odjezd

 Příjezd (checkin) od 14:00 do 17:00

Odjezd (checkout) od 7:00 do 11:00

pro pozdější /dřívější příjezd nebo odjezd nás prosím kontaktujte předem, řešíme individuálně

 

Podmínky pro rezervaci

Skupiny více než 10 osob:

Garance rezervace u skupin s více než 10 osobami je vyžadována formou zálohy ve výši minimálně 30% z předpokládané ceny ubytování celého pobytu splatné do 10 dní od vystavení proforma faktury, nejpozději 30 dní před příjezdem příp. platbou přes platební bránu. Rezervace je hotelem fixně potvrzena až po poskytnutí garance.

Doplatek celé částky v okamžik odjezdu je požadován v hotovosti nebo kreditní kartou. Úhrada bankovním převodem je možná pouze po předchozí dohodě a písemné závazné objednávce a souhlasem s obchodními podmínkami. Pro skupiny mohou být sjednány i jiné individuální podmínky po vzájemné dohodě.

Jednotlivci:

Garance rezervace požadována ve výši ceny první noci ubytování zasláním platby na bankovní účet hotelu/platební bránou při rezervaci, negarantované rezervace jsou drženy do 15ti hodin v den příjezdu.

Storno podmínky

Rezervace pro 1 -2 pokoje

Storno dříve než 24 hodin před příjezdem bez poplatku.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů (opakované pobyty) storno v den příjezdu bezplatné, nestornovaný nedojezd účtován 50% z částky první noci.

Okamžik příjezdu se rozumí nejpozději v 18 hodin dne příjezdu

Rezervace pro více než 2 pokoje

Storno dříve než 10 dní před příjezdem bez poplatku.

Storno 10 – 7 dní před příjezdem 30% z částky za ubytování první noci.

Storno 6-2 dny před příjezdem 50% z částky za ubytování první noci.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů storno v den příjezdu 50% z částky za ubytování první noci.