ubytování

Pohádka v každém okně

Hotelové pokoje

Ubytování můžete vybrat ze 2 třílůžkových pokojů, 2 dvouložnicových rodinných pokojů, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoje DeLuxe s terasou s jedinečným výhledem na Chrám svaté Barbory. V celém objektu lze využít bezplatné wifi. V budově není výtah a všechny pokoje jsou přístupné pouze po schodech.

Podívejte se i na naše výhodné pobytové balíčky.

Pokojů

Koupelen

Hostů

Deluxe pokoj

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem, jediný v hotelu s velkou terasou směrem k Chrámu sv. Barbory v prvním patře budovy. K dispozici lednice, ventilátor, televize s plochou obrazovkou, kávovar a vybavením pro přípravu čaje, pracovní stůl, vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Cena za noc od
(liší se dle období)

1778 Kč

 

Rodinný pokoj

Nekuřácké rodinné pokoje se dvěmi ložnicemi, po jednom na každém patře. Jedna ložnice s manželským lůžkem a druhá se dvěma oddělenými lůžky, s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a na Jezuitskou kolej, horní patro zkosené stropy se střešním oknem s výhledem na kostel sv. Jakuba. Pokoje vybaveny lednicí, ventilátorem, televizí s plochou obrazovkou, vybavením pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Cena za noc od
(liší se dle období)

2 106 Kč

Rodinný pokoj

Nekuřácké rodinné pokoje se dvěmi ložnicemi, po jednom na každém patře. Jedna ložnice s manželským lůžkem a druhá se dvěma oddělenými lůžky, s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a na Jezuitskou kolej, druhé patro má zkosené stropy se střešním oknem s výhledem na kostel sv. Jakuba. Pokoje vybaveny lednicí, ventilátorem, televizí s plochou obrazovkou, vybavením pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Cena za noc od
(liší se dle období)

2 106 Kč

Dvoulůžkový nebo Twin pokoj

Nekuřácké dvoulůžkové pokoje ve variantě double (manželské lůžko) nebo twin (2 oddělená lůžka – pouze 1x v hotelu), s výhledem na Chrám sv. Barbory nebo do údolí a na Vlašský dvůr, ve druhém patře zkosené stropy se střešními okny do údolí a menšími okny s výhledem na Chrám sv. Barbory nebo Kostel sv. Jakuba. Všechny pokoje mají lednicí, ventilátor, televizi s plochou obrazovkou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, pracovní stůl, vlastní koupelnu se sprchou a fénem, toaletu.

Cena za noc od
(liší se dle období)

1 401 Kč

Třílůžkový pokoj

Nekuřácké třílůžkové pokoje s manželským lůžkem a jedním odděleným lůžkem jsou na prvním i druhém patře. První s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a do údolí Vrchlice a na Vlašský dvůr a Kostel sv. Jakuba. Druhé patro má zkosené stropy se střešním oknem do údolí a menším oknem s výhledem na Chrám sv. Barbory. Všechny pokoje mají lednici, ventilátor, televizi s plochou obrazovkou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Cena za noc od
(liší se dle období)

1 754 Kč

Třílůžkový pokoj

Nekuřácké třílůžkové pokoje s manželským lůžkem a jedním odděleným lůžkem jsou na prvním i druhém patře, s výhledem částečně na Chrám sv. Barbory a do údolí Vrchlice a na Vlašský dvůr a Kostel sv. Jakuba, horní patro zkosené stropy se střešním oknem do údolí a menším oknem s výhledem na Chrám sv. Barbory. Všechny pokoje mají lednici, ventilátor, televizi s plochou obrazovkou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, pracovním stolem. Vlastní koupelna se sprchou a fénem, toaleta.

Cena za noc od
(liší se dle období)

1 754 Kč

případně pobytové balíčky

Výhodné balíčky…

Nabízené balíčky lze prodloužit za zvýhodněné ceny ubytování 1200,- Kč pokoj standart / 1500,- Kč pokoj DLX.

Balíčky lze zakoupit jako voucher bez konkrétního termínu, ale vždy je požadována úhrada předem. Platnost voucherů je nejdéle 12 měsíců. Vouchery jsou nevratné. Na dárkové vouchery umístíme Váš text pro obdarovaného. Vouchery nelze hradit Benefit poukázkami, pouze přímo zaměstnavatelem – případně nás kontaktujte pro řešení konkrétní situace. Děkujeme za pochopení.

Rádi zajistíme i jiné služby – masáže, prohlídky, vstupenky, květiny na pokoj, welcome drink nebo ovoce na pokoj či jiné překvapení – neváhejte a kontaktujte nás!

Romantika uprostřed stříbrného města

2 noci pro 2

Pobyt v pokoji standard 4450,- Kč / v pokoj DLX 5150,- Kč

2x noc se snídaní

1x večeře ve Vile U Varhanáře 3chody dle denní nabídky šéfkuchaře, 2 nápoje studené nebo teplé a lahev vína

1x prohlídka Kutné Hory a Vlašského dvora s průvodcem

 

Pobyt v srdci královského města

2 noci pro 2

pobyt v pokoji standard 4900,- Kč / v pokoj DLX 5300,- Kč

2x noc se snídaní

2x polopenze 2 chody

1x prohlídka Kutné Hory a Vlašského dvora s průvodcem

 

Večer ve stříbrném městě

1 noc pro 2

pobyt v pokoji standard 2500,- Kč / v pokoji DLX 2950,- Kč

1x noc se snídaní

1x večeře ve 3chody dle denní nabídky šéfkuchaře, 2 nápoje studené nebo teplé a lahev vína

Pobyt s výhledem a polopenzí

pobyt v pokoji standard pro dva s lahví vína nebo sektu k první večeři

1x noc se snídaní

1x polopenze – večeře 2 chody

cena pro 2 na 1 noc     2390,- Kč

cena pro 2 na 2 noci    4090,- Kč

cena pro 2 na 3 noci     5990,- Kč

… pro jinou variantu pobytu nás prosím kontaktujte

WiFi připojení

Zdarma v celém objektu

Snídaně v ceně pobytu

Snídaňový bufet, za hezkého počasí posezení na terase

Výhled z pokojů

Z každého hotelového pokoje výhled na některou z památek

Restaurace

Česká i mezinárodní kuchyně, nepravidelné gurmánské večery

Příjezd a odjezd

Příjezd (checkin) od 14:00 do 18:00

Odjezd (checkout) od 7:00 do 11:00

 

Podmínky pro rezervaci

Skupiny více než 10 osob:

Garance rezervace u skupin s více než 10 osobami je vyžadována formou zálohy ve výši minimálně 30% z předpokládané ceny ubytování celého pobytu splatné do 10 dní od vystavení proforma faktury, nejpozději 30 dní před příjezdem příp. platbou přes platební bránu. Rezervace je hotelem fixně potvrzena až po poskytnutí garance.

Doplatek celé částky v okamžik odjezdu je požadován v hotovosti nebo kreditní kartou. Úhrada bankovním převodem je možná pouze po předchozí dohodě a písemné závazné objednávce a souhlasem s obchodními podmínkami. Pro skupiny mohou být sjednány i jiné individuální podmínky po vzájemné dohodě.

Jednotlivci:

Garance rezervace požadována ve výši ceny první noci ubytování zasláním platby na bankovní účet hotelu/platební bránou při rezervaci, negarantované rezervace jsou drženy do 15ti hodin v den příjezdu.

Storno podmínky

Rezervace pro 1 -2 pokoje

Storno dříve než 24 hodin před příjezdem bez poplatku.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů (opakované pobyty) storno v den příjezdu bezplatné, nestornovaný nedojezd účtován 50% z částky první noci.

Okamžik příjezdu se rozumí nejpozději v 18 hodin dne příjezdu

Rezervace pro více než 2 pokoje

Storno dříve než 10 dní před příjezdem bez poplatku.

Storno 10 – 7 dní před příjezdem 30% z částky za ubytování první noci.

Storno 6-2 dny před příjezdem 50% z částky za ubytování první noci.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů storno v den příjezdu 50% z částky za ubytování první noci.