kontakty

Neváhejte se ozvat

Rezervace na jednotlivé stoly na terase nepřijímáme z provozních důvodů, část terasy je bez obsluhy.

Sorry, we do not book tables ouside.

+420 777 729 759
Barborská 11 284 01 Kutná Hora

Zpracování osobních údajů

Provozovatel :  Pocket city s.r.o., Na Folimance 2155 / 15, 120 00 Praha 2, IČ 08415790, DIČ CZ08415790
Obchodní podmínky

(Platné od 1.1.2020

Vila U Varhanáře, Barborská 11, Kutná Hora

Za Pocket city s.r.o. se sídlem Praha 2, Na Folimance 2155/15

 

1. Podmínky pro rezervaci

Skupiny více než 10 osob:

Garance rezervace u skupin s více než 10 osobami je vyžadována formou zálohy minimálně ve výši 30% z předpokládané ceny ubytování celého pobytu splatné do 10 dní od vystavení proforma faktury, nejpozději 30 dní před příjezdem. Rezervace je hotelem fixně potvrzena až po poskytnutí garance.

Doplatek celé částky v okamžik odjezdu je požadován v hotovosti nebo kreditní kartou. Úhrada bankovním převodem je možná pouze po předchozí dohodě a písemné závazné objednávce a souhlasem s obchodními podmínkami. Pro skupiny mohou být sjednány i jiné individuální podmínky po vzájemné dohodě.

Jednotlivci:

Garance rezervace požadována ve výši ceny první noci ubytování zasláním platby na bankovní účet hotelu, negarantované rezervace jsou drženy do 15ti hodin v den příjezdu.

 

2. Stornopodmínky ubytování

Rezervace pro více než 2 pokoje

Storno dříve než 21 dní před příjezdem bez poplatku.

Storno 21 – 7 dní před příjezdem 30% z částky za ubytování první noci.

Storno 6-2 dny před příjezdem 50% z částky za ubytování první noci.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů storno v den příjezdu 50% z částky za ubytování první noci. 

Rezervace pro 1 -2 pokoje

Storno dříve než 24 hodin před příjezdem bez poplatku.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů (opakované pobyty) storno v den příjezdu bezplatné, nestornovaný nedojezd účtován 50% z částky první noci.

Pobytové balíčky

Storno do 6 dne před příjezdem zdarma.

Storno 6-2 dny před příjezdem 50% z ceny balíčku.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z ceny balíčku

 Okamžik příjezdu se rozumí nejpozději v 18 hodin dne příjezdu.

Stornopodmínky mohou být upraveny pro konkrétní obchodní případ při rezervaci a oznámeny objednvateli písemně/emailem předem.

 

3. Gastronomické akce, krátkodobé pronájmy prostor

Garance na objednané občerstvení mimo stálý jídelní lístek restaurace je požadována zálohou ve výši min. 25% odhadované ceny akce splatnou minimálně 5 dní před konáním akce, u akcí s požadavkem na rezervaci většiny restauračních prostor je požadován nevratný rezervační poplatek, který je stanoven individuálné. Storno gastronomické akce 72 hodin a později před dohodnutým okamžikem započetí akce činí 25% odhadované ceny akce. Ostatní podmínky budou dohodnuty individuálně.

 

4. Rezervace konkrétního pokoje

Garance rezervace je poskytována pouze na typ pokoje, pokud je rezervován konkrétní pokoj, je hotel v případě nutnosti oprávněn hosta ubytovat na jiném pokoji stejné nebo vyšší kategorie za dohodnutou cenu. Vila U Varhanáře má kategorií pokoje standard a  DLX.

Informační povinnost pro platby v hotovosti – aktuálně pozastavena vládním nařízením.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Privacy

Informace o zpracování osobních údajů 

Společnost Pocket city s.r.o., IČO: 08415790, se sídlem Praha 2, Na Folimance 2155/15, PSČ 120 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 318672 zpracovává jako správce v souvislosti se svojí hospodářskou činností v oblasti poskytování ubytovacích hotelových služeb m.j. osobní údaje subjektů. .

Tyto údaje jsou uloženy v hotelovém počítači, jištěny proti zneužití příslušnými softwarovými prostředky a organizačními postupy v rámci provozu hotelu. Jsou použity výhradně pro vedení zákonné evidence ubytovaných hostů a plnění oznamovací povinnosti na základě zák. č. 326/1999 a Vedení evidenční knihy na základě zák. č. 565/1990 Sb. o místních poplatcích a jedná se o tyto údaje:

  • jméno a příjmení, titul
  • datum narození
  • kompletní adresa místa trvalého pobytu – ulice, město, stát
  • číslo občanského průkazu nebo jiného identifikačního dokladu
  • termín konkrétního pobytu a jeho účel pobytu
  • číslo a platnost víza (pokud je nutné pro pobyt v ČR)

Výše uvedené údaje jsou Správcem uchovávány 6 let od ukončení posledního pobytu (v souladu se zákonem) a poté vymazány nevratně.

důvodu oprávněného zájmu pro plnění podnikatelských činností Správce můžete být požádáni o údaj o kreditní kartě a telefon nebo e-mail – to v případě poskytnutí garance ubytování či jiného složitějšího řešení obchodního případu. V takovém případě budete vždy požádáni o výslovný souhlas s poskytnutím zpracováním těchto údajů.

Kdykoliv máte právo požádat o výpis obsahu a stavu uložených dat. K tomu účelu prosím použijte kontaktní email [email protected] Následně budete vyzváni k identifikaci Vaší osoby (buď osobně na základě předložení osobního dokladu) nebo (písemně poskytnutím ověřené kopie osobního dokladu) a bude Vám předložen záznam v písemné podobě nebo pdf – dle dohody. Právo na výmaz či omezení zpracování nelze uplatnit u zákonem požadovaných dat o Vaší osobě.

navštivte vilu u varhanáře

Rezervujte si pokoj